Медичний центр Доктор Леа

Медичний центр Доктор Леа надає якісні послуги у сфері медицини. Понад 5 років ми впроваджуємо і розвиваємо передові методи лікування для збереження здоров’я наших пацієнтів. Усе, починаючи від використання сучасної техніки для діагностики та лікування захворювань, закінчуючи просторими кабінетами нашого центру, спрямоване на турботу про наших відвідувачів.

Фахівці основних напрямків ведуть щоденні прийом і надають такі види послуг і консультацій: УЗД, терапевт, кардіолог, педіатр, ендокринолог, невропатолог, гінеколог, дерматолог, а також планові вакцинації.

Зручне розташування (Медичний центр Доктор Леа розміщений за 15 хвилин ходьби від ст. м. Гагаріна, місто Харків) і широкий спектр послуг, що надаються, дають змогу за найкоротші строки пройти діагностику, отримувати результати обстеження та рекомендації щодо лікування. Ми робимо все, щоб у наших пацієнтів був доступ до медичних послуг міжнародних стандартів.

Детальніше

Наші лікарі

Популярні послуги

Ми забезпечуємо ретельне діагностичне обстеження відповідно до світових стандартів

Наші переваги

null

Сучасне обладнання

Центр оснащений передовим медичним обладнанням, включно з високоточними апаратами для УЗД діагностики, функціональної діагностики серцево-судинної системи та кольпоскопії.
null

Доступна ціна

Цінова політика Доктор Леа спрямована на те, щоб якісне медичне обслуговування було максимально доступним для кожного пацієнта.
null

Професійний підхід

Наша команда складається з лікарів з високою кваліфікацією і багаторічним досвідом, які працюють за принципами доказової медицини та міжнародними протоколами.
null

Зручне розташування

Медичний центр Доктор Леа розташований недалеко від центру міста за 15 хвилин ходьби від станції метро Гагаріна і зупинок наземного транспорту.

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця



    Наші статті та поради