ЕКГ - дослідження

Електрокардіографією називається метод електрофізіологічного обстеження роботи серця та виявлення патологій. В основі методу лежить реєстрація та аналіз електричної активності міокарда (серцевого м’яза), що поширюється протягом серцевого циклу.

Результатом проведеного дослідження є електрокардіограма (ЕКГ) графічного відображення діяльності серця пацієнта. Ґрунтуючись на цих даних, фахівець може судити про наявність або відсутність захворювань.

ЕКГ дослідження дають змогу своєчасно розпізнати десятки патологій: стенокардію, інфаркти, постінфарктний кардіосклероз, порушення серцевого ритму та інші.

Зв'язатися з нами

Якщо Вас турбують періодичні гнітючі болі за грудиною або в лівій половині грудної клітки, перебої в роботі серця, відчуття “завмирання” серця, не відкладайте проведення цього дослідження, тому що грізні ускладнення легше попередити, ніж лікувати.

Як проводиться процедура ЕКГ у Харкові?

Для запису роботи електричної активності серця необхідно приклеїти електроди (за допомогою манжетів і присосок) на ділянку грудної клітки, верхніх і нижніх кінцівок. Проведення процедури займає не більше 10 хвилин.

Під час запису буде проведено оцінку серцевого ритму, частоти і регулярності скорочень. Отримані дані здатні допомогти в діагностуванні аритмії. За тривалістю інтервалів і зубців кардіограми відстежують зміни серцевої провідності, а за кінцевою частиною шлуночкового комплексу визначають ішемічні зміни в серці.

Показання для проведення ЕКГ:

  • погіршення стану пацієнта, пов’язане з хронічними захворюваннями серця;
  • інфекційні захворювання, які можуть давати кардіоускладнення;
  • якщо пацієнт перебуває в групі ризику (гіпертоніки, ті, хто зловживає нікотином, з підвищеним рівнем холестерину);
  • при запланованому оперативному втручанні.

Навряд чи сьогодні можна знайти такий медичний заклад, який не має у своєму арсеналі електрокардіограф. Здебільшого використовують застарілі моделі. Ми пропонуємо своїм пацієнтам пройти процедуру ЕКГ з використанням найсучаснішого шестиканального електрокардіографа HEACO 600 G, бездоганність роботи якого практично повністю виключає можливість діагностичної помилки. Апарат синхронізований з комп’ютером за допомогою сучасної програми, що дає можливість вести архівну базу ЕКГ наших пацієнтів.

Також нашим центром надається послуга “ЕКГ-дослідження вдома”, що актуально для вікових пацієнтів, пацієнтів, які перенесли інсульт або інфаркт, що частково обмежує можливість самостійного переміщення на великі відстані.

Про вартість проведення ЕКГ у Харкові в МЦ “Доктор Леа” можна дізнатися на нашому сайті у відповідному розділі.

Наші фахівці

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця