Одним із найважливіших показників стану організму є робота серця. Серед численних інструментів і методів діагностування, якими досконало володіють кваліфіковані фахівці медичного центру Доктор Леа в Харкові, вагома роль відводиться електрокардіограмі, ба більше, тепер ЕКГ можна зробити у себе вдома. Досить викликати лікаря нашого медичного центру.

Зв'язатися з нами

Електрокардіограма являє собою графічне відображення коливань різниці потенціалів, які виникають на поверхні збудливої тканини або середовища, що оточує серце, під час розповсюдження хвилі збудження серцевим м’язом.

Для проведення обстеження фахівцеві потрібні спеціальні пристрої – електрокардіографи, які фіксують зміни, що відбуваються. Сучасні прилади вирізняються високою технологічною досконалістю, точністю і мобільністю, що і дало змогу проводити діагностику вдома у пацієнта. ЕКГ незамінне для діагностики вад, ішемічної хвороби, інфаркту міокарда та інших захворювань. Крім того, апарат здатний виявити збільшення шлуночків і передсердь. На підставі даних ЕКГ можна судити і про роботу інших систем, так, наприклад, за наявності захворювань легень, серце та інші органи в недостатній кількості збагачуються киснем.

Електрокардіограма (ЕКГ) серця вдома в Харкові

Сьогодні ЕКГ вдома в Харкові – звичайна практика, до того ж викликати фахівця можна не тільки додому, а й на роботу, дачу або санаторій. Медичні центри надають можливість зняти ЕКГ у будь-якому місці і в будь-який час (цілодобово).

Електрокардіограма (ЕКГ) серця вдома в Харкові

Якщо немає можливості та необхідності для транспортування до лікарні, то результати проведеного дослідження можна отримати електронною поштою або факсом.

Електрокардіограма серця вдома: показання для проведення

Насамперед ця послуга буде актуальною для літніх людей, а також тих, кому через хворобу, травму або фізіологічні особливості складно добиратися до поліклініки. Кардіограма вдома може знадобитися маленьким пацієнтам у період гострого інфекційного захворювання, коли відкладати діагностику – неприпустимо, як, власне, і відвідування поліклініки із сотнями відвідувачів.

екг серця вдома

У сучасному житті стресові ситуації – не рідкість, і якщо наслідком таких випробувань стає гострий біль, прискорене/слабке серцебиття, не потрібно відкладати консультацію фахівця.

Пам’ятайте, що терпіти дискомфорт і біль у ділянці в грудях (і тим більше за грудиною) в жодному разі не можна. Ця симптоматика може свідчити про наявність хронічних захворювань або кризову ситуацію, яка потребує негайної медичної допомоги.
ЕКГ необхідно якщо:

  • перед будь-якими хірургічними операціями;
  • захворювання нервової системи, ЛОР-хвороби;
  • наявність професійного ризику.

Для пацієнтів, які мають хронічні захворювання серця, тривожними симптомами є задишка, виникнення аритмії та біль у грудях.

Попереднього запису, а також спеціальної підготовки для проведення дослідження не потрібно.

Навіть якщо скарг з боку роботи серця немає, ЕКГ необхідно проводити не рідше 1 разу на рік, а за наявності відповідних захворювань (цукровий діабет, ожиріння, гіпертонія) – щонайменше 2 рази на рік.

Кардіограма серця вдома: особливості зняття

Процедуру виконують за допомогою портативної техніки, однак на точність результатів це ніяк не впливає (такий самий рівень точності, як і на стаціонарному пристрої). Єдиною відмінністю є використання одноразових електродів, замість багаторазових, які використовують у державних медичних установах. При цьому немає необхідності проводити санітарну обробку одноразових електродів, що в кінцевому підсумку значно пришвидшує процес.

Кардіограма серця вдома

Викликаючи фахівця для зняття ЕКГ вдома, слід пам’ятати, що діагностику проводить медсестра, а розшифровкою займається тільки лікар. Тому якщо розшифровка потрібна максимально швидко, необхідно це вказати під час оформлення заявки.

Ціна ЕКГ вдома

Вартість зняття кардіограми вдома залежить від кількох складових:

  • терміновість виклику;
  • відстань;
  • необхідність у негайній розшифровці.

Записатися і замовити послугу “кардіограма серця вдома” можна за телефоном або на сайті.

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця