Невропатологом називається фахівець, який займається діагностикою та лікуванням патологічних станів, що виникли внаслідок порушень у роботі центральної та периферичної нервових систем. Медичний центр Доктор Леа має великий штат співробітників з високим рівнем підготовки і багаторічним досвідом за різними профільними напрямками, зокрема й надання допомоги вдома у пацієнта. Консультація невропатолога вдома в Харкові стає все більш популярною серед наших пацієнтів.

Зв'язатися з нами

Невропатолог вдома - кваліфікована і своєчасна допомога

Перелік хвороб, лікування яких перебуває в компетенції невропатолога, досить широкий. До них належать геморагічні та ішемічні інсульти, атеросклероз судин, шийний і поперековий остеохондрози, невралгії, полінейропатії різного походження, пухлини і метастази центральної та периферичної нервових систем. Своєчасне звернення до клініки дасть змогу призупинити розвиток патології на її ранній стадії. Тоді як запущені недуги можуть стати причиною розвитку серйозних порушень, що спричинили сильні нездужання і навіть інвалідність.

Діагностику захворювань нервової системи в клініці проводять із використанням сучасних і високоточних методів лабораторно-інструментальних досліджень, які дають змогу виявляти захворювання на найбільш ранніх його стадіях:

 • КТ, МРТ;
 • міографія;
 • ультразвукове дослідження;
 • ЕЕГ (електроенцефолограма) і ЕхоЕГ (ехоенцефалографія);
 • доплерографія судин шиї та голови мозку;
 • рентген;
 • методи функціональної діагностики.

Крім того, у розпорядженні фахівців є власна лабораторія, що дає змогу отримувати результати максимально швидко.

Консультація неврапотолога вдома в Харкові

Консультація невропатолога вдома Харків

Для того, щоб викликати невролога додому, достатньо зателефонувати за контактним номером телефону й описати нездужання (свої або Вашого близького).
Консультація невропатолога необхідна, у разі якщо:

 • часто виникають головні болі у вигляді мігрені (затяжні);
 • невралгія, парестезії;
 • безпричинна нудота і блювота;
 • слабкість у кінцівках або втрата чутливості в деяких частинах тіла;
 • запаморочення, непритомність і напівнепритомні стани, хиткість ходи;
 • сплутаність сприйняття (роздвоєння предметів);
 • ускладнення після інсульту;
 • порушення мовлення, орієнтації в просторі, концентрації;
 • порушення сну.

Як проходить консультація.

Консультація невролога вдома полягає не тільки в опитуванні пацієнта, а й у виконанні діагностичних маніпуляцій, на підставі яких можна буде достовірно судити про тяжкість патології.

невропатолог консультація лікаря

Під час огляду фахівець ознайомиться з історією хвороби (якщо така є), збирає анамнез даних щодо симптоматики, перевіряє рефлекторну активність пацієнта. Наші фахівці надають не тільки консультаційну допомогу, а й допоможуть зменшити больовий синдром: у разі болю в ділянці шиї або спини, невролог може зробити блокаду.

Якщо зібраних даних під час первинного обстеження недостатньо для встановлення точного діагнозу, або є причини підозрювати наявність інших захворювань, лікар може призначити додаткові обстеження (забір крові, УЗД). Ці та інші дослідження також можна буде провести, не виходячи з дому. Встановивши діагноз, лікар підбирає відповідний курс лікування. Якщо хвороба протікає важко, має місце погіршення стану хворого, невропатолог може рекомендувати пройти курс на базі стаціонару (під постійним контролем свого лікуючого фахівця).

Виклик невропатолога додому до дітей: чому варто скористатися послугою

Діти дошкільного віку (від народження до 6 років) комфортно почуваються в домашній обстановці, чого не скажеш під час відвідування поліклінік і лікарень.

консультація лікаря невропатолога

Лікар удома сприймається малюком, як новий цікавий гість (без асоціації з лікарнями та лікуванням). У такій обстановці фахівець зможе набагато швидше й об’єктивніше провести огляд, оцінивши неврологічний стан дитини. Якщо дитина замкнута або сором’язлива, то налагодити контакт у домашній обстановці лікарю буде набагато простіше. Крім того, сама поїздка на прийом до фахівця може впливати на загальний емоційний стан маленького пацієнта, що надалі може призвести до постановки неточного діагнозу.

Огляд дитячого невролога необхідний:

 • одразу після виписки з пологового будинку (за наявності скарг, рекомендація інших фахівців);
 • на 3, 6, 12 місяць життя (плановий огляд з метою виявлення можливих відхилень);
 • за відсутності неврологічних патологій рекомендується огляд фахівцем один раз на рік.

Гідроцефальний синдром, вегетативні кризи в підлітків, затримка нервово-психічного розвитку, неврози та деякі види енурезу – все це потребує частіших оглядів і контроль динаміки фахівцем.

Консультація невропатолога вдома

Якщо вчасно не звернутися по кваліфіковану допомогу і пустити хворобу на самоплив, у майбутньому це може стати причиною поганого самопочуття дитини, підвищеної збудливості, низької успішності в школі.

Консультація невропатолога – платна послуга, але її вартість доступна кожному. У вартість послуги входить консультаційне опитування, визначення неврологічного статусу, постановка попереднього діагнозу і призначення лікування (якщо для цього не потрібні додаткові аналізи). Ви можете розраховувати на допомогу професіоналів у будь-який час.

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця