Послуги ендокринолога

Ендокринна система регулює роботу внутрішніх органів людського організму за допомогою гормонів. До її складу входить не тільки щитоподібна залоза, а й паращитоподібні залози, гіпофіз, гіпоталамус, наднирники, острівцева частина підшлункової залози. Лікар-ендокринолог надає медичну допомогу для лікування недуг, спричинених відхиленнями у функціонуванні ендокринної системи.

Порушення в роботі ендокринної системи тісно пов’язані з нормальним функціонуванням інших органів. Збій у роботі залоз може стати причиною ожиріння, цукрового діабету та інших. Тому найчастіше рекомендацію про відвідування лікаря ендокринолога пацієнти отримують від спеціалістів суміжних галузей – терапевт, гінеколог.

Зв'язатися з нами

Консультація лікаря ендокринолога в Харкові

На первинному огляді фахівець розпитує про скарги та наявність проблем зі здоров’ям. Далі слідує ретельний огляд, що включає фізикальні методи обстеження, на підставі якого буде поставлено попередній діагноз.

Проводячи обстеження, лікарю можуть знадобитися додаткові тести: УЗД, рентгеноскопія, пункційна біопсія, клінічні та гормональні аналізи крові й сечі та інші.

Під час наступного візиту, коли в розпорядженні фахівця будуть результати аналізів, озвучується остаточний діагноз, відповідно до якого буде вироблено тактику і метод лікування (медикаментозне лікування, госпіталізація або хірургічне втручання). Фахівець пояснить, як контролювати стан свого здоров’я, а також яких заходів вжити в разі появи тих чи інших симптомів.

Більшість патологій вимагають постійного контролю і регулярного спостереження лікаря-ендокринолога в Харкові, який у разі погіршення самопочуття, скоригує відновлювальний курс лікування залежно від прояву хвороби.

У яких випадках необхідна консультація ендокринолога:

  • різке зниження/збільшення маси тіла (за нормального апетиту);
  • погіршення стану волосся, нігтів, шкіри;
  • часте і рясне сечовипускання;
  • підвищена пітливість;
  • постійне відчуття здавленості в горлі, сухість у роті;
  • сонливість і тремор кінцівок;
  • повільне загоєння ран і саден;
  • часті гнійничкові утворення та інші.

У разі виникнення підозр, можна отримати консультацію онлайн, а також записати на прийом для проведення детального огляду. Багаторічний досвід у поєднанні з сучасною діагностичною апаратурою, дають змогу оперативно і недорого (з цінами можна ознайомитися на сайті) визначати патологію і успішно з нею боротися.

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця