Послуги гінеколога

Гінекологія (gynaikós у перекладі з грецької перекладається як “вивчення жінки”) – галузь клінічної медицини, що вивчає патології організму і репродуктивної системи зокрема, які притаманні виключно жіночому організму.
При цьому лікар-гінеколог займається не тільки діагностикою та лікуванням, а й профілактикою. Специфіка деяких хвороб на початковій стадії може протікати безсимптомно, саме тому, необхідно проходити огляд у гінеколога в Харкові необхідно не рідше ніж 2 рази на рік, а не тільки при виникненні проблем.

Зв'язатися з нами

Наші фахівці готові запропонувати кваліфіковані послуги зі збереження, відновлення та підтримання здоров’я, ведення вагітності та відновлення репродуктивної функції. Для діагностики використовується широкий спектр клінічних, бактеріологічних і вірусологічних досліджень.

Консультація лікаря гінеколога в Харкові

Візит до фахівця починається з опитування: причини (плановий огляд, наявність проблем), перенесені захворювання, спадкові захворювання, алергічні реакції, характер менструацій, кількість вагітностей і пологів, перенесені операції та багато іншого. Зібраний анамнез дасть змогу отримати повне уявлення про стан здоров’я жінки, тому відповідати на запитання слід чесно. Якщо у жінки виникнуть питання, то лікар-гінеколог детально відповість на них.

Всупереч існуючій думці, огляд у хорошого гінеколога – безболісна процедура. Уже по закінченню гінекологічного огляду, лікар зможе зробити попередні висновки. За необхідності можуть бути призначені додаткові обстеження (кольпоскопія, лабораторна діагностика, УЗД малого таза і молочних залоз, рентген і томографія). Якщо патологія потребує термінових заходів, то вже після першої консультації можуть бути призначені препарати для стабілізації стану.

Симптоми, які вимагають якнайшвидшої консультації фахівця:

  • болі різного характеру в ділянці попереку і нижньої частини живота;
  • кровотечі;
  • виділення;
  • збій менструального циклу;
  • свербіж, дискомфорт;
  • болісні відчуття під час статевого акту;
  • будь-які новоутворення на органах статевої системи.

Отримати консультацію онлайн, а також записатися на прийом до наших фахівців ви можете в будь-який час на сайті. З цінами на послуги також можна ознайомитися на сторінках сайту.

Наші фахівці

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця