Послуги невропатолога

Розділ медицини, що займається захворюваннями центральної та периферичної нервової системи, причинами їх виникнення, а також лікуванням, називається неврологія.

У зв’язку з тим, що нервові клітини є у всіх органах і від їх функціонування залежить робота організму, то подібні патології можуть бути вкрай небезпечні.
Не всі, але більша частина патологій пов’язані із запальними процесами в нервовій системі або периферичних нервах, перетворюючись на неврити. Хвороби ЦНС можуть впливати на головний мозок, провокуючи виникнення менінгіту або енцефаліту.

Від своєчасності виявлення проблеми та обраної тактики лікування залежить не тільки терміни одужання, а й життя пацієнта загалом. Наш медичний центр має все необхідне обладнання для постановки діагнозу, а наші кваліфіковані лікарі-неврологи – багаторічний досвід і знання.

Зв'язатися з нами

Консультація лікаря-невропатолога в Харкові

На первинному огляді фахівець розпитує про скарги, проводить повний огляд, ставить попередній діагноз і за необхідності призначає додаткову діагностику (ультразвукова діагностика, рентген, магнітнорезонансна томографія, клінічні аналізи крові).

Якщо пацієнт звертається з гострим захворюванням, невролог призначає лікування для стабілізації стану.
На підставі першого огляду лікар визначає необхідність в екстреній або плановій госпіталізації, а також повторний огляд і консультацію.
Під час наступного звернення, лікар-невролог, ґрунтуючись на даних проведених досліджень, встановить остаточний клінічний діагноз, оцінить динаміку, підбере відповідне лікування.

Консультація лікаря-невропатолога в Харкові онлайн необхідна, якщо є підозри про виникнення патологій неврологічного характеру:

  • відчуваєте часті головні болі;
  • систематичні порушення координації та запаморочення, нудота;
  • шум у вухах;
  • відчуття тривожності;
  • зорові порушення сприйняття навколишнього світу;
  • болі в ділянці шиї, хребта, попереку.

Якщо головні болі (мігрені) поєднуються з втратою свідомості, необхідно терміново записатися на прийом до невролога. З цінами на послуги можна ознайомитися на сайті або за телефоном.

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця