Послуги педіатра

Педіатрія – наука про дитину, лікар-педіатр – фахівець, який займається профілактикою дитячих захворювань, діагностикою та лікуванням з урахуванням особливостей конкретного маленького пацієнта. У нашому медичному центрі працюють висококваліфіковані досвідчені фахівці.

Звернувшись в наш медичний центр, вам буде надана консультація, яка допоможе відповісти на всі питання щодо здоров’я дитини: від лікування ГРВІ до розробки відновлювальних комплексів (корекція імунітету) після захворювань і травм. Також на прийомі у лікаря педіатра можна пройти повне обстеження і проконсультуватися з питань лактації.

Зв'язатися з нами

Консультація лікаря педіатра в Харкові

Консультація складається зі збору анамнезу (самопочуття, скарги, клінічні прояви) та огляду. У межах планових оглядів лікар дає оцінку нервово-психологічного та фізичного розвитку маленького пацієнта. За необхідності призначає додаткові дослідження (клінічний аналіз крові та сечі, УЗД). На підставі результатів, фахівець може видати направлення для консультації у вузького спеціаліста (кардіолога, алерголога, невролога тощо).

Досвід і знання, які має в своєму розпорядженні лікар-педіатр, дають змогу діагностувати захворювання (запальні процеси, алергії, інфекції) та успішно лікувати їх. Саме педіатр дає перші рекомендації при виникненні патологій у дитини. Планові огляди дітей проводяться з вузько профільними фахівцями.

Лікар-педіатр у Харкові надає такі послуги:

  • профілактичне спостереження за новонародженими і моніторинг їхнього розвитку;
  • лікування захворювань, характерних для дитячого організму;
  • складання індивідуальних програм спостереження та обстежень;
  • екстрена вакцинація (вітрянка).

Термінова консультація лікаря-педіатра в Харкові потрібна:

  • розлад шлунка, що супроводжується блювотою;
  • висока температура, непритомність, судоми;
  • клінічні симптоми інфекційних та алергічних захворювань (захриплість, почервоніння очей, висипання на шкірі, кашель);
  • безперервний плач у немовляти.

Не варто нехтувати відвідуванням фахівця за появи найменших сумнівів у нормальному розвитку дитини (психічно, фізично) – запишіться на прийом. З вартістю послуг можна ознайомитися на сайті.

Наші фахівці

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця