Послуги психіатра

Психіатрія – наука, що вивчає етіологію, патогенез і клініку психічних порушень. У психіатрії немає точних лабораторних та інструментальних методів діагностики, тому єдиним об’єктивним варіантом є консультація лікаря психіатра.

Наша клініка пропонує комплексну діагностику та корекцію неврологічних станів у дорослих: у штаті медичного центру Доктор Леа працює кваліфікований лікар психіатр, багаторічна практика якого дає змогу ефективно виявляти, діагностувати, лікувати та контролювати психічні розлади.

Зв'язатися з нами

Консультація лікаря-психіатра в Харкові

Психіатр – лікар із медичною освітою, у компетенціях якого підбір необхідних методів терапії (аутотренінги, когнітивно-поведінкова терапія, арт-терапія), а також призначення медикаментозного лікування.

Консультация психиатра в Харькове необходима для диагностики и лечения психических расстройств:

  • психозы (шизофрения, биполярное расстройство);
  • невротические расстройства (панические атаки, обсессивно-компульсивные расстройства, фобии);
  • эмоциональной нестабильности;
  • нарушения пищевого поведения (анорексия, булимия).

Поява посттравматичних симптомів (порушення сну, замкнутість, страхи, нервові тики), а також прояв необґрунтованої дратівливості, швидкої стомлюваності, гіперактивності – привід записатися на консультацію до фахівця. Лікар психіатр здійснює лікування у формі консультативно-лікувальної допомоги.

Ми розуміємо, яким може бути репутаційний збиток, у разі розголошення інформації, тому вся інформація – анонімна.

Отримати консультацію лікаря психіатра можна будь-яким зручним для вас способом: зателефонувавши за номером, залишити заявку на сайті, відвідавши клініку або замовивши виїзд фахівця додому.

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця