Послуги УЗД

Ультразвукове дослідження внутрішніх органів (УЗД) на сьогоднішній день є одним з найточніших і найбезпечніших видів досліджень організму. Цей метод діагностики дає змогу визначити стан внутрішніх органів, наявність крововиливів і новоутворень, не вдаючись до оперативних втручань. Крім того, УЗД дає змогу контролювати внутрішньоутробний розвиток плода у вагітних жінок (передлежання плода, зріст, стать, наявність патологій).

Зв'язатися з нами

За будь-яких захворювань потрібна точна діагностика. Для отримання повної картини патології більшість фахівців рекомендують пройти ультразвукове обстеження. УЗД давно включили в стандарт діагностики в багатьох медичних галузях (хірургія, урологія, гінекологія, гастроентерологія, кардіологія). Така затребуваність зумовлена цілою низкою переваг: безболісність, нешкідливість (підтверджено ВООЗ), інформативність, доступна вартість (про вартість УЗД можна дізнатися на нашому сайті).

Де зробити УЗД у Харкові?

Медичний центр Доктор Леа пропонує скористатися цією технологією і за допомогою сучасного апарату УЗД пройти якісне і швидке обстеження організму.

Переваги проведення УЗД у нашому медичному центрі:

  • Фахівці. Діагностика буде проводитися досвідченими фахівцями, лікарями вищої категорії.
  • Обладнання. Ми використовуємо новий сканер (апарат) УЗД провідного світового виробника: SAMSUNG MEDISON SONOACE R7. Він універсальний, багатофункціональний, має високочутливі датчики і, завдяки високій роздільній здатності, дає змогу максимально точно проводити діагностику різних захворювань.
  • УЗД дітям у Харкові. Нешкідливість і безболісність процедури дають змогу використовувати цей метод у педіатрії; для проведення дослідження немає необхідності введення дитини в наркоз.
  • Швидкість проведення. Сучасні апарати УЗД мають не тільки високу роздільну здатність, а й в автоматичному режимі здійснюють безліч вимірів, що дає змогу істотно скоротити час проведення діагностики.

Більшість використовуваних методик не інвазивні (без проникнення у внутрішні середовища організму): УЗД черевної порожнини, серця, щитовидної залози, молочної залози. Однак для встановлення деяких захворювань потрібне використання інвазивних методів: дослідження органів малого таза, простати і сім’яних пухирців.

Якщо під час проведення процедури було знайдено відхилення, фахівець, який проводить дослідження, направить пацієнта на консультацію до суміжного лікаря. Цю консультацію ви зможете отримати також у стінах нашої клініки.

Записатися на УЗД в Харкові, а також проконсультуватися щодо підготовки до процедури можна за телефонами, які вказані на нашому сайті.

Наші фахівці

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця