Паравертебральна блокада – сучасний метод купірування гострого і хронічного болю в ділянці хребта. Завдяки вираженому терапевтичному ефекту (анестезуюча і протизапальна дія), швидкості впливу і максимальній точності, процедура знайшла широке застосування в неврології.
Паравертебральна зона не з’єднана безпосередньо зі спинним мозком (ліки не потраплять у системний кровотік), що виключає ризик побічних реакцій. Препарати для ін’єкції підбирають індивідуально, що дає змогу домогтися ще більшої ефективності. Ліки вводять у м’язи вздовж хребетного стовпа (сегмент лікар обирає після консультації) у грудному, шийному або поперековому відділі хребта.
Пам’ятайте! Блокада не належить до самостійних методів лікування, техніка застосовується в поєднанні з іншими лікарськими рекомендаціями. Для встановлення правильного діагнозу необхідно звернутися до невролога. Записуйтеся на прийом до фахівця за телефоном (068) 503-33-96. Ми завжди готові надати медичну допомогу та надати кваліфіковану консультаційну підтримку.
Поперекову блокаду призначають для лікування опорно-рухового апарату, зняття набряків, спазмів і болю.
Показання для блокади:
- Остеохондроз (шийний відділ);
- Протрузія (грижа міжхребцевих дисків);
- М’язові спазми, спричинені запальними процесами;
- Радикуліт (поперековий відділ);
- Міжреберна невралгія та міозит;
- Травми хребта;
- Больовий синдром після оперативних втручань.
Медикаментозну блокаду призначають, коли інші інвазивні методи, як-от масаж, ЛФК, мануальна терапія, не надають тривалого лікувального ефекту.
Протипоказаннями для проведення процедури є індивідуальна непереносимість діючої речовини препарату, захворювання центральної нервової системи, епілепсія, ниркова та печінкова недостатність, вади серця, низький артеріальний тиск, вагітність (на будь-якому триместрі).
Крім того, наявність ушкоджень шкірного покриву в місці уколу, а також гострі інфекційні процеси – привід використовувати інші методи лікування.
З технічного погляду шийна блокада, як і інші її види, являє собою звичайний укол, тому підготовчі процедури – стандартні:
- Діагностика;
- Обробка антисептичними препаратами;
- Ін’єкція.
У кількох місцях, використовуючи тонку голку, лікар робить кілька знеболювальних уколів. Після того як анестезія почне діяти, вводиться медикаментозна суміш. Кваліфікований лікар виконає процедуру практично безболісно, що принесе швидке полегшення.
Медикаментозна блокада – складна і відповідальна процедура, здійснення якої необхідно довіряти тільки фахівцям. Знання і багаторічний досвід фахівців медичного центру Доктор Леа – гарантія відмінного результату: точна постановка діагнозу, індивідуальний підбір методів лікування.
Для онлайн-запису в Харкові заповніть форму на сайті, також можна записатися за телефоном (068) 503-33-96. .