Періартикулярна блокада являє собою процедуру навколосуглобової ін’єкції анестезуючої та протизапальної дії. В основі методу локальне введення лікарських препаратів у м’язи, що оточують суглоби (колінний, ліктьовий, плечовий)

Залежно від виду патології, вираженості больового синдрому, а також розмірів суглоба, фахівець підбирає медикаменти і курс лікування. Незважаючи на гадану простоту проведення процедури (укол), встановлення точного діагнозу, а також ухвалення рішення про те, чи необхідна періартикулярна блокада, здійснюються тільки неврологом.

Зв'язатися з нами

У нашому медичному центрі Вам нададуть кваліфіковану допомогу і моментально позбавлять від болю. Ми завжди готові надати консультаційну підтримку: записатися на консультацію можна за телефоном (068) 503-33-96.

Показання до призначення періартикулярної блокади

Медикаментозна блокада – сучасний метод лікування з вираженим знеболювальним і лікувальним ефектом. Найчастіше до травм схильний колінний суглоб, а для літніх людей – тазостегновий суглоб.

У неврології періартикулярні ін’єкції застосовують у таких випадках:

  • Остеоартрози;
  • Артрити;
  • Травми зв’язок і меніска коліна (укол у коліно знімає біль за 2-3 хвилини);
  • Вивихи, розриви сухожиль;
  • Імпінджмент синдром (защемлення);
  • Ентезопатії;
  • Періартрит;
  • Бурсит.

Для досягнення необхідного ефекту використовують препарати таких медикаментозних груп: анестетики, глюкокортикостероїди, вазоконстриктори. Залежно від тяжкості захворювання курс лікування може становити до 3-5 введень.

Для людей з індивідуальною непереносимістю лікарських препаратів, нервово-психічними розладами, епілепсіями – процедура протипоказана. У разі порушення цілісності шкірного покриву (у місці передбачуваного уколу), а також на час гострих інфекційних захворювань – ін’єкції необхідно відкласти.

Техніка виконання блокади

Усі маніпуляції мають проводитися в стерильних умовах і тільки фахівцем. На розсуд лікаря ін’єкції можуть вводитися в навколосуглобові тканини з внутрішньої або зовнішньої сторони коліна. Для маніпуляції необхідний шприц із тонкою голкою і лікарські препарати. Якщо для блокади використовується кілька медикаментів – їх попередньо змішують.

Вартість періартикулярної блокади

Послуга Ціна
Періартикулярна блокада від 400 грн

В медицинском центре Доктор Леа медикаментозная блокада в Харькове может выполняться как разово, так и курсом. Не терпите боль, приходите на консультацию к опытному врачу неврологу.

Записаться на прием можно по телефону или онлайн через форму на сайте.

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця