Медичний центр Доктор ЛЕА

Доктор Леа – це сучасний багатопрофільний медичний центр, що має в своєму розпорядженні висококласних фахівців, ультраточну діагностичну апаратуру і власну клініко-діагностичну лабораторію.

Кожна людина, яка відвідує наш центр, може розраховувати на кваліфіковану допомогу (консультація, обстеження, лікування), гарантію конфіденційності, лояльну цінову політику.

Доктор ЛЕА Харьков

Сучасне обладнання

Установа являє собою поєднання новітніх методик діагностики та обстеження, передового технічного оснащення, бездоганного сервісу та індивідуального підходу до кожного пацієнта. Усе це робить звернення до нашого центру максимально комфортним.

Наша команда

Сильна і згуртована команда фахівців – предмет нашої особливої гордості. Лікарі з багаторічним досвідом робіт продовжують удосконалюватися і постійно працюють над підвищенням рівня своєї кваліфікації: вивчають нові методики, інноваційні способи діагностики. Завдяки цьому ми можемо гарантувати ефективність запропонованих схем лікування найрізноманітніших захворювань.

Турбота про кожного пацієнта

Не таємниця, що більшість захворювань легко піддаються лікуванню, якщо їх діагностувати на ранніх стадіях. Саме профілактичні огляди дають змогу контролювати стан здоров’я, що згодом подарує довге та здорове життя Вам і вашим близьким.

Ми готові надати допомогу за всіма основними напрямами, до числа яких входять: терапія, педіатрія, гінекологія, кардіологія, оториноларингологія, урологія, ендокринологія, неврологія, травматологія та багато інших.

Ліцензія та сертифікати

Акредитаційний сертифікат МОЗ №014808

Виписка з Єдиного державного реєстру