Ефективність лікування залежить від своєчасності та правильності постановки діагнозу. Сучасна медицина використовує безліч методів діагностики, і ультразвукова діагностика – одна з найбільш затребуваних.

Зв'язатися з нами

Ультразвукове дослідження (УЗД для дорослих) дає змогу швидко, точно і безболісно здійснювати оцінку побачених даних, досліджувати функціональні характеристики будови органів і систем.

УЗД для дорослого

Чи безпечне УЗД для здоров’я дорослих? Практично кожен пацієнт ставить собі таке запитання, вирушаючи в кабінет УЗД. Щоб відповісти на це запитання, необхідно розібратися з принципом роботи пристрою.

Ультразвук являє собою хвилі високих частот, які проникають крізь тканини органів, частково відбиваючись від них. Сигнал перетворюється на електричний і на екрані з’являється картинка. Метод абсолютно безпечний і не має нічого спільного з рентгенівським випромінюванням.

УЗД має низку незаперечних переваг: надає достовірні дані про органи (їхні патології, форму, розміри), безболісний, здебільшого неінвазивний, результати досліджень можна отримати протягом кількох хвилин.

Різновиди досліджень за допомогою ультразвуку:

  • 2D – являє собою плоску картинку. Цей вид досліджень дає змогу отримати точний клінічний аналіз, але без відповідної медичної освіти в результатах не розібратися.
  • 3D – зображення об’ємне і кольорове. Ця методика особливо популярна для проведення досліджень під час вагітності, що дає змогу батькам у всіх подробицях розглянути майбутню дитину.
  • 4D – від попереднього методу відрізняється тим, що об’ємне зображення відображає об’єкт у реальному часі. Проводячи таке дослідження можна не тільки побачити, наприклад, плід, а й навіть записати на диск його рухи.

УЗД використовують у найрізноманітніших галузях медицини: для постановки діагнозів захворювань органів черевної порожнини, органів малого таза в жінок і чоловіків, молочних залоз, щитовидної залози, серця та судин та інших.

Про ціни на проведення процедури УЗД у Харкові можна дізнатися на сайті або під час запису за телефоном.

Дбайте про своє здоров’я, не ігноруйте перші симптоми захворювань. Не забувайте проходити ультразвукове дослідження в профілактичних цілях не рідше одного разу на рік.

Наші фахівці

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця