Стан дитячого здоров’я – постійний привід для хвилювань батьків, які намагаються стежити за всіма змінами організму, що росте. Найбільш безпечним, безболісним і водночас точним методом діагностики захворювань внутрішніх органів є ультразвукове дослідження (УЗД).

Зв'язатися з нами

Коли і де можна зробити УЗД для дитини в Харкові?

Процедура ультразвукового дослідження не має протипоказань, тому вже з перших днів малюка після народження можна проводити огляд. Цей неінвазивний спосіб діагностики дає змогу багаторазово проводити обстеження й оперативно отримувати максимально достовірну інформацію про стан практично всіх систем і органів малюка. Для дітей дошкільного віку та підлітків УЗД може бути рекомендовано за наявності симптомів, що вказують на можливий розвиток патології. Дослідження допоможе підтвердити або спростувати попередній діагноз.

Фахівці нашої клініки мають багатий досвід проведення УЗД дітям. Уся процедура від початку і до кінця проходить у присутності батьків у спокійній і приємній атмосфері.

Деякі види ультразвукового дослідження потребують певної підготовки. Для отримання достовірного діагнозу і проведення якісної діагностики, необхідно прислухатися до інструкцій фахівців. Отримати консультацію про правила проведення того чи іншого дослідження можна у нас на сайті.

УЗД серця з доплерівським аналізом може визначити наявність вад серця, особливості будови серця і причини виникнення шумів у серці, зміни структури у зв’язку із супутніми захворюваннями.

УЗД дітям допомагає оцінити працездатність й інших органів і систем:

  • діагностика кульшових суглобів у дітей, скринінг;
  • огляд черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, селезінка, підшлункова залоза) і сечової системи.

З вартістю послуг УЗД для дитини в Харкові можна ознайомитися на нашому сайті.

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця