Внутрішньом’язова блокада – ефективний метод купірування больового синдрому, викликаного неврологічними патологіями: защемлення нерва, біль у хребті (поперековому, шийному відділі). Проведення процедури передбачає введення лікарських препаратів у вигляді ін’єкції точно в больову точку, що сприяє отриманню швидкого результату.
Зв'язатися з нами
Постановкою точного діагнозу і розв’язанням проблеми болю в спині повинен займатися досвідчений невролог: тільки лікар може точно сказати, чи необхідна вам внутрішньом’язова блокада. Записатися на прийом до фахівця можна за телефоном (068) 503-33-96.
Види внутрішньом'язової блокади
Залежно від місця виникнення больового вогнища (грудний відділ, поперековий, шийний, плечовий відділ), лікар невролог підбирає не тільки лікарські препарати, а й вид блокади:
- паравертебральна (болі в спині),
- периневральна (купірування болю, викликаного запаленням сідничного, стегнового нерва);
- періартикулярна (навколосуглобові ін’єкції).
Для лікування хронічно-патологічного стану, зумовленого формуванням м’язових спазмів і ущільнень у вигляді больових точок (тригери) призначають внутрішньом’язові блокади.
Причиною появи міофасціального больового синдрому (МБС) є нерівномірний розподіл навантаження. “Затискачі” можуть сформуватися в будь-якому м’язі або групі м’язів. Незважаючи на невеликий розмір (1-3 мм), під час пальпації тригерні точки викликають болісні відчуття. Медикаментозні блокади дають змогу впоратися з болем і продовжити лікування, використовуючи додаткові методи, такі як масаж, мануальна терапія.
Показання до проведення внутрішньом'язової блокади:
- Міофасціальний синдром (протизапальні та знеболювальні препарати);
- Неврити і невралгії;
- Больовий синдром (різної локалізації);
- Артрити й артрози;
- Вікові зміни.
Протипоказання. Індивідуальна непереносимість окремих компонентів, серцево-судинні захворювання, гострі стадії інфекційних захворювань, хвороби нирок, печінки.
Техніка виконання блокади
Процедура здійснюється кваліфікованим фахівцем, який має досвід проведення аналогічних маніпуляцій. На відміну від стандартної процедури знеболення, блокада має вужчу локалізацію (лікар точно визначає больове вогнище), і використовує набагато менший обсяг лікарських препаратів.
Внутрішньом’язова блокада виконується наступними етапами:
- Діагностика;
- Обробка місця уколу дезінфекційним розчином;
- Виконання проколу в зоні тригера;
- Введення лікарських препаратів.
Вартість внутрішньом'язової блокади в Харкові
Послуга | Ціна |
---|---|
Внутрішньом’язова блокада (тригерні точки) | від 400 грн |
У Доктор Леа послуга внутрішньом’язової блокади надається тільки пацієнтам віком від 18 років. Для онлайн-запису в Харкові заповніть форму на сайті, також можна записатися за телефоном (068) 503-33-96.