Специфіка деяких психічних захворювань вимагає оперативних заходів діагностики та купірування симптомів: у медичному центрі Доктор Леа можна викликати лікаря психіатра додому для дорослих (старше 18 років) і літніх пацієнтів.

  • Компетентно. Делікатні фахівці з досвідом роботи понад 10 років.
  • Анонімно (для всіх категорій пацієнтів).
  • Зручно. Консультацію проводять удома, немає необхідності в транспортуванні в клініку.

Зв'язатися з нами

Психіатрична допомога вдома – можливість подбати про своїх близьких, уникаючи організаційних питань: транспортування пацієнта, черги, оформлення документів. Виклик лікаря психіатра додому за телефоном: +38 068 503-33-96.

Крім того, у низці випадків, цей варіант консультації демонструє більшу ефективність, ніж в умовах клініки. Наприклад, у разі супутніх захворювань опорно-рухового апарату, підвищеної тривожності, деменції (у літніх людей). Особливо актуальна послуга для пацієнтів, для яких поїздка в клініку може ще більше погіршити ситуацію (у зв’язку з додатковим стресом).

Коли слід викликати лікаря психіатра

Гострі стадії психічного розладу, загострення хронічних захворювань – привід для виклику психіатра додому.

Основні показання, що потребують допомоги фахівця:

  • порушення сну (безсоння, неспокійний сон);
  • порушення пам’яті, сплутаність свідомості;
  • апатія і замкнутість;
  • тривожність і фобії;
  • галюцинаторні порушення;
  • суїцидальні думки;
  • психічні розлади на тлі наркотичної або алкогольної залежності.

Лікар психіатр удома проведе опитування та огляд пацієнта, після чого буде дана оцінка стану, і складено подальший план лікування, за необхідності – виписано рецепт.

Досвід і кваліфікація дають змогу впоратися з низкою захворювань безмедикаментозно (наслідки стресу, кризові стани), для пацієнтів із важким перебігом хвороби буде надано необхідну допомогу, і, за необхідності, видано направлення для госпіталізації.

Виклик лікаря психіатра додому від мед.центру Доктор Леа

Кваліфікована допомога, надана в комфортних для пацієнта умовах, а також грамотний підбір заходів з купірування симптомів, сприяють нормалізації стану, поліпшенню самопочуття.

Психіатр нашого медичного центру має великий практичний досвід роботи в психіатрії. Призначення лікування, контроль і внесення коригувань (щоб уникнути рецидивів) – виконується згідно з сучасними протоколами.

На виклик лікар приїжджає з усім необхідним обладнанням для огляду та діагностики пацієнта з дотриманням заходів безпеки в період Covid-19.

Психіатри регулярно проходять навчання, підвищуючи кваліфікацію і впроваджуючи в роботу передові методики, які довели свою ефективність.

Пацієнтам та їхнім родичам гарантується повна анонімність.

Виклик психіатра додому: ціни

Послуга Ціна
Консультація лікаря-психіатра 500 грн
Повторна консультація лікаря-психіатра (протягом місяця) 450 грн
Виклик лікаря додому (+ транспортні витрати) 1000 грн

Для виклику психіатра додому в Харкові достатньо зателефонувати в нашу клініку +38 068 503-33-96, або заповнити форму зворотного зв’язку. Адміністратор узгодить час виїзду і лікар психіатр приїде за вказаною адресою.

Ми завжди готові надати медичну допомогу та надати кваліфіковану консультаційну підтримку.

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця