Послуги дерматолога

До числа функцій, які виконують шкірні покриви, належить не тільки захисна, а й дихальна, тому стан шкіри є індикатором стану і працездатності всього організму. Якщо на шкірі виявлено висипання, свербіж, почервоніння, слід негайно звернутися за консультацією до фахівця – дерматолога. Найкращі фахівці нашого медичного центру допоможуть зберегти здоров’я і надати шкірі красивого вигляду.

Зв'язатися з нами

Що лікує дерматолог
Дерматологія – розділ медицини, що займається вивченням структури, фізіологічних функцій шкіри, потових і сальних залоз, волосся і нігтів людини в нормі та за прояву різних патологій.

Хвороби, діагностика та лікування яких у компетенції лікаря-дерматолога:

  • Новоутворення (папіломи), спричинені вірусом.
  • Інфекційні ураження.
  • Дерматити, екземи, нейродерміти.
  • Грибкові інфекції, що вражають епітелій, волосся або нігтьові пластини.
  • Демадекоз.
  • Зміни, спричинені паразитами (кліщі).
  • Себорея.
  • Зміни, спричинені впливом токсичних речовин або медикаментів.

Крім того, змінами слизової та епітелію, які були спричинені деякими видами венеричних захворювань, також займається дерматолог. У деяких випадках лікар може залучити до лікування пацієнта фахівців суміжних галузей (терапевт, гастроентеролог, ендокринолог), оскільки висипання або утворення на шкірі можуть свідчити про порушення в роботі інших систем.

Коли потрібна консультація фахівця
Як причини для відвідування лікаря-дерматолога в Харкові можна виділити таку симптоматику: набряки, тривалий зуд, гнійники (зокрема вугрі, висипання, фурункули), численна поява бородавок і папілом, зміни кольору, контурів і розмірів родимок, наявність запалених і “мокнучих” вогнищ. Будь-які зміни шкірних покровів – привід для консультації у дерматолога.

Консультація лікаря-дерматолога в Харкові: як проходить прийом, лікування

Прийом фахівця полягає у візуальному огляді, на підставі якого буде призначено відповідні діагностичні процедури. Медичний центр Доктор Леа оснащений усією необхідною технікою для оперативної діагностики захворювань.

Лікування може складатися з медикаментозної терапії, фізіотерапевтичних процедур, хірургічного втручання. В окремих випадках лікування проходить комплексно. Не варто займатися самолікуванням: хвороба з гострої стадії переходить у хронічну, або стає причиною розвитку суміжних захворювань. Від своєчасності діагностики, правильності призначеного лікування залежать не тільки терміни одужання, а й здоров’я пацієнта загалом.

Записатися на прийом до дерматолога в клініці Доктор Леа – просто: необхідно зателефонувати нам або залишити свою заявку, ми обов’язково передзвонимо і узгодимо зручний час прийому.

Наші фахівці

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця