Послуги терапевта

Терапія – одна з найдавніших і базових галузей медицини, що займається лікуванням захворювань нехірургічним шляхом.
Лікар-терапевт є багатопрофільним медичним фахівцем. До компетенції фахівця входить первинний огляд пацієнта (у разі виникнення різної симптоматики), вивчення причинно-наслідкового зв’язку захворювання внутрішніх органів і систем, постановка діагнозу, лікування і профілактика.

Лікар-терапевт – це відправна точка, з якої починається постановка діагнозу, тому що більшість людей у разі погіршення самопочуття не знають, до якого профільного фахівця потрібно звернутися, і саме терапевт у разі потреби дасть направлення до вузького спеціаліста.

Зв'язатися з нами

Консультація лікаря терапевта в Харкові

Прийом пацієнта починається з опитування: фахівець уважно слухає скарги, ознайомлюється з даними медичної карти/історії хвороби, а також ставить питання, що цікавлять, відповіді на які допоможуть у постановці діагнозу.

У разі поганого самопочуття людині не завжди вдається самостійно визначити точну причину того, що відбувається (запаморочення, болі в животі), або об’єднати в один діагноз цілу низку симптомів. Тільки досвідчений фахівець зможе об’єктивно оцінити стан здоров’я і підібрати тактику лікування. Далі слідує огляд, під час якого буде виміряно артеріальний тиск, оглянуто шкірні покриви, проведено пальпацію лімфатичних вузлів і черевної порожнини. За допомогою зібраних даних лікар зможе визначити, які аналізи та дослідження необхідні для діагностування захворювання, наприклад, біохімічний аналіз крові, після чого проаналізує отримані результати та розробить подальшу схему лікування або направить до вузькопрофільного фахівця.

Лікар-терапевт займається як веденням пацієнтів із хронічними захворюваннями, так і хворих із періодичними скаргами на стан здоров’я.

Коли необхідна консультація терапевта:

  • загальна слабкість і нездужання;
  • різка зміна маси тіла;
  • головний біль, запаморочення;
  • часті застуди, тривалий кашель, лихоманковий стан;
  • перепади артеріального тиску;
  • різні дерматологічні прояви.

Безумовно, це не весь перелік симптомів, з якими можна звертатися за консультацією лікаря-терапевта в Харкові. За появи будь-яких проявів хвороби, нехай і незначних, слід записатися на прийом (докладніше про вартість послуг можна ознайомитись, перейшовши на вкладку “ціни”).

Пам’ятайте, з будь-яким захворюванням набагато легше боротися на його ранніх стадіях.

Наші фахівці

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця