Мошонка – важлива частина репродуктивної системи чоловіка. УЗД органів мошонки – це безпечна, неінвазивна і безболісна процедура, що дає змогу візуалізувати органи мошонки і навколишні тканини в діагностичних цілях.

Зв'язатися з нами

Ультразвукова діагностика показана за наявності певних симптомів, серед яких:

  • болі та дискомфорт;
  • набряклість, зміни розмірів або форми;
  • травми (відкриті, закриті);
  • відсутність тестикул (яєчок), для підтвердження крипторхізму;
  • збільшення пахових, заочеревинних лімфатичних вузлів;
  • наявність крові в спермі;
  • еректильна дисфункція;
  • набряклість;
  • безпліддя;
  • наявність ущільнень або підозри на наявність пухлин.

Також процедуру проводять для оцінки ефективності призначеного лікування і в післяопераційний період.

Види УЗД органів мошонки

УЗД мошонки – безпечний метод діагностики, який дає змогу виявляти та контролювати вроджені й набуті патології. Ця область не має кісткової тканини, тому більше за інші органи схильна до травматизації. Ультразвукова діагностика виявляє ендокринні, судинні, онкологічні та запальні процеси в мошонці. Для дитини УЗД органів мошонки – єдиний безболісний і безпечний спосіб дослідження, який застосовують у разі раннього або пізнього статевого дозрівання, неопущення яєчок у типове місце.

УЗД яєчок необхідне в разі больових відчуттів у ділянці паху, появи будь-яких ущільнень і новоутворень, а також як додаткове обстеження в лікуванні безпліддя. Процедура допомагає виявити варикоцеле (розширення вен), перекрут.

УЗД статевого члена використовується для виявлення патологій у цій ділянці, а також як частина комплексного обстеження стану сечостатевої системи. Доплерографія судин статевого члена дає змогу фахівцеві в режимі реального часу неінвазивно оцінити швидкість і напрямок кровотоку в артеріях і венах статевого члена. Процедура ефективна в діагностиці, а також дає змогу якісніше підбирати лікування.

Процедура не має протипоказань і займає не більше 20 хвилин. Після проведення УЗД фахівець розшифрує дані та за необхідності порекомендує звернутися до уролога для підбору лікування.

Де можна зробити УЗД?

У медичному центрі Доктор Леа можна зробити УЗД органів мошонки у чоловіків.

Комплексне обстеження, що включає УЗД яєчок, статевого члена, простати, необхідно проводити і за відсутності скарг і показань 1 раз на рік, а як профілактичний захід. Це безпечно, безболісно і не потребує спеціальної підготовки.

Наші фахівці

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця