Послуги кардіолога

Кардіологія – розділ медицини, що займається вивченням будови, діагностикою, а також лікуванням патологій серця і коронарних судин. Сьогодні серцево-судинні захворювання є одними з найпоширеніших недуг.

Щодня лікар-кардіолог у Харкові стикається з пацієнтами, у яких є скарги на постійні або періодичні болі в ділянці серця, перепади артеріального тиску, запаморочення (аж до втрати свідомості). Серед наших пацієнтів не тільки люди похилого віку, але віком до 40 років, і діти.

Багато в чому від компетентності фахівця, а також від своєчасності звернення, залежить правильність постановки діагнозу і вибір тактики лікування.

Зв'язатися з нами

Консультація лікаря кардіолога в Харкові

Наявність у нашій клініці сучасного діагностичного обладнання дає змогу безпомилково визначати наявні відхилення, а завдяки висококласним фахівцям – успішно лікувати їх.

Консультація лікаря-кардіолога необхідна людям, яким уже поставили конкретний діагноз (стенокардія, гіпертонія, міокардит, вада серця, ішемія) або ж тим, хто спостерігає характерні симптоми розвитку патологій. Найпоширенішим симптомом, з яким звертаються до лікаря кардіолога, є біль різного характеру в ділянці грудей. Але не завжди така симптоматика свідчить про проблему кардіологічного характеру. Подібні прояви можуть бути наслідками інших захворювань, тому потрібна консультація суміжних фахівців (ендокринолог, невропатолог).

Факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань є неправильне харчування, куріння, надмірна вага, малорухливий спосіб життя, цукровий діабет.

Для діагностики хороший лікар-кардіолог використовує такі методи:

  • дозоване фізичне навантаження (тредміл);
  • Холтерівське моніторування ЕКГ (24 години безперервного запису);
  • ЕКГ;
  • УЗД;
  • діагностування функцій зовнішнього дихання;
  • лабораторні методи.

Використання подібного підходу відповідає найкращим світовим стандартам, дає змогу проводити індивідуальний аналіз факторів ризику, обґрунтувати профілактичні та лікувальні рекомендації. Ми – доступний медичний центр елітної медицини, про що свідчать якість наданих послуг і наші ціни (актуальна вартість консультації вказана на сайті)

У разі виникнення задишки, відчуття печіння в грудях, прискореного пульсу (без видимих на те причин), або при інших можливих проявах серцевих захворювань, необхідна консультація лікаря-кардіолога в Харкові.

Наші фахівці

Записатися на прийом

Адміністратор Доктор ЛЕА зв’яжеться з вами і запише на прийом до обраного фахівця